logo-sticky

Bu serideki diğer ürünlere bakın

MangaPool® Mineralleri

  • Mineraller bakımından zengin havuz
  • Magnezyum, olağanüstü faydalıdır
  • Benzersiz yüzme kalitesi
  • Kimyasal dezenfeksiyon ürün katkısı yoktur
Açıklama

Mineraller bakımından zengin havuz

MagnaPool® solüsyonu, MagnaPool® minerallerinin doğal özellikleriyle olağanüstü incelikteki filtrasyon sistemini birleştiren magnezyumlu özel elektroliz solüsyonudur. Havuz suyunda çözünen lisanslı MagnaPool® minarallerinin magnezyum sayesinde yoğun ve doğal arındırıcı gücü vardır.

Su Arıtma MangaPool® Mineralleri

Magnezyum, olağanüstü faydalıdır

Deniz suyunda, insan vücudunda ve tüm canlı hücrelerde (özellikle klorofilin ana bileşimi) bulunan magnezyum organizmamızın düzgün çalışması için vazgeçilmez minerallerden biridir. Magnezyum bakımından zengin rahatlatıcı banyoların faydaları uzun yıllardır bilinmektedir. Magnezyumun ağrıları dindirme, cilt bakımı veya kaslar üzerinde etkili olduğu bilinmektedir.

Su Arıtma MangaPool® Mineralleri

Benzersiz yüzme kalitesi

MagnaPool® havuz suyu daha az kloramin içermektedir (tuzlu elektrolizle su arıtmasında %40 daha az kloramin). Bu moleküller cildin kuruma ve gözlerin tahriş olmasından sorumlu olabilmektedirler. MagnaPool® kokusuzdur ve size benzersiz yüzme kalitesi sunar.

Su Arıtma MangaPool® Mineralleri

Kimyasal dezenfeksiyon ürün katkısı yoktur

MagnaPool® solüsyonu dezenfektan veya sağaltıcı (şok klor, yosun önleyici, çöktürücü...) kimyasal ürün eklenmesini gerektirmez. Bu avantajlar MagnaPool®‘un hem çevre dostu ve hem de özellikle rekabetçi bakım maliyetleri olan bir arıtma sistemi olmasını sağlamaktadır.

Su Arıtma MangaPool® Mineralleri
Daha Az Göster
Belgeler