logo-sticky

Zodiac® Hakkında


120 yıldır yenilik


Zodiac® markası, durmaksızın yenilikçi bir yaklaşımla en iyi teknolojiyi geliştirir. Zamanla, keşifler ve buluşlar, şirkete gökyüzüne, ardından da suya, en önemlisi de günümüzde hala geçerli olan markaya önemli bir üne sahip olacak olan ilk kauçuk bot ilavesiyle ün kazandırmıştır.


Pazar eğilimleri, öncü ruhu, mükemmel olma kararlılığı ... Bunlar, daha fazla güvenlik, daha fazla performans, daha fazla bağlanabilirlik ve daha fazla tasarımın her tür ortama mükemmel şekilde entegre olması açısından Zodiac®'ın saygı göstermeye gayret ettiği kelimelerdir. Bu, geçen yüzyıl boyunca markanın bir itibar oluşturmasını ve sizinle, yani müşterileriyle güvene dayalı bir ilişki kurmasını sağlayan bir felsefedir.


Havuzlar için kapsamlı çözümler


1998 yılında kurulan Zodiac Pool Care Europe, bakım ve su kalitesi ile ilgili işlemleri yürütmektedir. İşimiz havuzunuz için yenilikçi ekipman tasarlamak, üretmek ve satmaktır:


Öncü bir marka olan Zodiac, yeni teknolojiler, sürekli iyileştirilmiş performans arayışı ve ürettiği ürünlerin kalitesine olan bağlılığından dolayı kendini sürekli yeniliyor.

Robot temizleyiciler

Isıtma

Filtrasyon Ekipmanı

Su Arıtma

Nem Alma

Yenilik misyonu


Her gün, yenilikçi ve etkili çözümler tasarlayarak havuz bakımının zorluklarından sizi kurtarmak için itici güçlerimizi harekete geçiriyoruz. Böylece havuzunuzun esas var olma nedenine odaklanabilirsiniz:

 

Keyifle yüzme.


Fluidra hakkında


2018 yılında Zodiac®, havuz ve sağlıklı yaşam küresel pazarında lider bir grup olmak ve herkese mükemmel havuz ve sağlıklı yaşam deneyimi sunmak için Fluidra Grubu’na katıldı.

 

Fluidra İspanya Borsası’nda işlem gören, konut ve ticari havuz pazarı için ürün, hizmet ve yenilikçi IoT çözümleri geliştirmekte uzmanlaşmış uluslararası bir şirkettir. Fluidra, 45'ten fazla ülkede faaliyet göstermekte ve Jandy®, Astralpool®, Polaris®, Cepex®, Zodiac®, CTX professional® ve Gre® markaları ile dünya çapında 6.000 çalışanı, 35'ten fazla üretim merkezi ve 135 satış ofisiyle faaliyet göstermektedir.

Fluidra hakkında daha fazla bilgi için www.fluidra.com adresini ziyaret edin.


Not: 2012'de Zodiac Pool Solutions ve Avrupa'daki kuruluşu Zodiac Pool Care Europe, bağımsız şirketler oldu. O zamandan beri artık Open Gate Capital Grubuna ait olan Z Marine ile herhangi bir ticari ya da tescilli bağlantı ya da mali sorumluluk kabul etmemektedir.