Bu web sitesini görüntüleyerek, kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmemiz için çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasi
survey.out
survey.yes
survey.no
survey.thanks
survey.thanks2

GİZLİLİK POLİTİKASI

SON GÜNCELLEME TARİHİ: 23 Mayıs 2018

Zodiac, ev tipi havuz ekipmanları ve bağlı havuz çözümleri küresel üreticisidir. Zodiac ailesi Jandy, Polaris, Zodiac, iAquaLink, Cover-Pools, Nature2, Caretaker, Baracuda, SAVI ve Grand Effects markalarından oluşmaktadır. İşbu Gizlilik Politikası, http://www.zodiac.com ve tarafımızdan işletilen ve bu Gizlilik Politikasına eriştiğiniz diğer web siteleri (“Web siteleri”), bilgisayarlar ve mobil cihazlarında veya bunlar üzerinden kullanıma sunduğumuz yazılım uygulaması (“Uygulama”), bu Gizlilik Politikasına eriştiğiniz ve kontrolümüz altındaki sosyal medya sayfaları (“Sosyal Medya Sayfaları”), size gönderdiğimiz ve bu Gizlilik Politikasına yönlendiren HTML formatlı e-posta iletileri, havuz otomasyon sistemlerimiz ve diğer bağlantılı ürün ve hizmetler (“Bağlantılı Ürünler”) ve ürün ve hizmetlerimize ilgilenmeniz veya bunları kullanmanızla bağlantılı olarak sizinle olan çevrimdışı iletişimlerimiz (Web siteleri, Uygulama, Sosyal Medya Sayfalarımız, e-posta iletileri, Bağlantılı Ürünler ve çevrimdışı iletişimler dahil olmak üzere, topluca “Hizmetler”) yoluyla topladığımız bilgilerle bağlantılı olarak Zodiac Pool Solutions S.à r.l. ve bağlı şirketlerinin (topluca “Zodiac,” “biz”, “bize” veya “bizim”) uygulamalarını açıklamaktadır. Hizmetleri kullanarak veya kişisel bilgilerinizi tarafımıza vererek, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.

Kişisel Bilgiler

Kişisel Bilgiler”, aşağıdakiler dahil olmak üzere sizi bir birey olarak tanımlayan veya kimliği tanımlanabilir bir bireyle ilgili bilgilerdir:

 Talep edilen Hizmetleri sizlere sunabilmek için veya yasal açıdan zorunlu olması sebebiyle bu tür Kişisel Bilgilerin toplamamız ve işlememiz gerekebilir. Talep ettiğimiz bilgileri bize temin etmemeniz halinde bizden talep ettiğiniz Hizmetleri sunamayabiliriz.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Biz ve hizmet sağlayıcılarımız, Kişisel Bilgileri aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle toplayabiliriz:

 Hizmetler için yapılan ödemeleri işleme koymak için üçüncü tarafların sunduğu ödeme hizmetlerini kullanabiliriz. Hizmetler için bir ödeme yapmak istediğinizde, Kişisel Bilgileriniz bizim tarafımızdan değil, mevzubahis üçüncü taraflarca toplanabilir ve bu Gizlilik Politikası yerine üçüncü tarafların gizlilik politikalarına tabi olabilir. 

Hizmetlerle bağlantılı olarak bize veya hizmet sağlayıcılarımıza başka kişilerle ilgili Kişisel Bilgileri ifşa etmeniz halinde, bunu yapma yetkisine sahip olduğunuzu ve bize işbu Gizlilik Politikası uyarınca bu bilgileri kullanma izni verdiğinizi beyan edersiniz.

 

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Biz ve hizmet sağlayıcılarımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere Kişisel Bilgileri meşru ticari menfaatlerimiz için kullanabiliriz:

 

Kişisel Bilgilerin İfşası

Kişisel Bilgileriniz aşağıda belirtilen taraflara ifşa edilebilir:

 

Diğer Kullanım ve İfşalar

 Kişisel Bilgilerinizi gerekli veya uygun olduğuna inandığımız aşağıdaki amaçlarla da kullanabilir ve ifşa edebiliriz: (a) ikamet ettiğiniz ülke dışındaki yasaları da içerebilecek geçerli yasalara uymak; ikamet ettiğiniz ülke dışındaki resmi makamları da içerebilecek kamu ve devlet makamlarından gelen taleplere yanıt vermek; emniyet güçleriyle işbirliği yapmak veya diğer yasal sebepler; (b) kayıt ve şartlarımızı uygulamak ve (c) bizim ve/veya iştiraklerimizin, sizin veya başkalarının haklarını, mahremiyetini, emniyetini veya malını korumak.

 Ayrıca, şirketimizin, varlıklarımızın veya stoğumuzun tamamının veya bir kısmının yeniden yapılanma, birleşme, satış, ortak teşebbüs, devir, temlik veya başka bir tasfiyeye tabi olması durumunda (iflas veya benzer işlemlerle bağlantılı olarak vs.), bilgilerinizi kullanabilir, üçüncü taraflara ifşa edebilir veya aktarabiliriz.

DİĞER Bilgiler

"Diğer Bilgiler", kimlik bilgilerinin ifşa etmeyen veya kimliği tespit edilebilir bir bireyle doğrudan ilgili olmayan aşağıdaki gibi bilgilerdir:

 

Geçerli yasalar uyarınca Diğer Bilgilere Kişisel Bilgi muamelesi yapmamız gerektiğinde, bu Politikada ayrıntılı olarak belirtildiği gibi bunları Kişisel Bilgileri kullandığımız ve ifşa ettiğimiz amaçlar için kullanabilir ve ifşa edebiliriz.

Diğer Bilgilerin Toplanması

Biz ve hizmet sağlayıcılarımız, Diğer Bilgileri aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle toplayabiliriz:

Diğer Bilgilerin Kullanımı ve İfşası

Geçerli yasalar tahtında aksi öngörülmedikçe Diğer Bilgileri herhangi bir amaçla kullanabilir ve ifşa edebiliriz. Kimi zaman Diğer Bilgileri Kişisel Bilgilerle birleştirebiliriz. Böyle bir durumda, birleştirilen bilgilere birleşme süresince Kişisel Bilgi olarak muamele edilecektir.

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HİZMETLERİ

İşbu Gizlilik Politikası, Hizmetler üzerinden bağlantı verilen bir web sitesini veya hizmeti işleten üçüncü şahıslar dahil olmak üzere, üçüncü şahısların gizliliğini, bilgilerini veya diğer uygulamalarını içermemektedir ve bunlarla ilgili sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Hizmetler üzerinde bağlantı verilmesi, bağlantı verilen sitenin veya hizmetin bizim tarafımızdan veya iştiraklerimiz tarafından desteklendiği anlamına gelmez.

Uygulama veya Sosyal Medya Sayfalarımız üzerinden veya bunlarla bağlantılı olarak diğer organizasyonlarla paylaştığınız Kişisel Bilgiler dahil olmak üzere, Facebook, Apple, Google, LinkedIn, Twitter, Microsoft, RIM veya diğer uygulama geliştiriciler, uygulama sağlayıcılar, sosyal medya platformu sağlayıcıları, işletim sistemi sağlayıcıları, kablosuz hizmet sağlayıcıları veya cihaz üreticileri gibi diğer organizasyonların bilgi toplama, kullanma, ifşa veya güvenlik politikalarından veya uygulamalarından sorumlu değiliz.

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS REKLAMLARI

Hizmetlere veya diğer web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere erişim sağladığınızda veya bunları kullandığınızda, Hizmetlere ve diğer web sitelerine veya cihazlarınızdaki çevrimiçi hizmetlere erişiminizle veya bunların kullanımıyla ilgili bilgilere veya üçüncü şahıslardan alınan bilgilere göre ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetlerle ilgili reklam yapmak için üçüncü şahıs reklam şirketlerini kullanabiliriz. Bunun amaçla bu şirketler tarayıcınıza benzersiz bir çerez yerleştirebilir veya bunu tanıyabilir (piksel etiketlerinin kullanımı üzerinden vs.). Bu teknolojileri, internet kullanımınızla ilgili olarak topladıkları bilgilerle birlikte, cep telefonu ve dizüstü bilgisayar gibi kullandığınız cihazlar üzerinden sizi tanımak için de kullanabilirler. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak ve bu Gizlilik Politikasına eriştiğiniz cihazdaki masaüstü ve mobil tarayıcılarda bunun nasıl devre dışı bırakılacağını öğrenmek için http://optout.aboutads.info/#/ ve http://optout.networkadvertising.org/#/ adreslerini ziyaret ediniz.

Güvenlik

Şirketimiz bünyesindeki Kişisel Bilgileri korumak için makul organizasyonel, teknik ve idari tedbirleri almaya gayret etmekteyiz. Ancak maalesef, hiçbir veri iletim ve depolama sisteminin %100 güvenli olduğu garanti edilemez. Herhangi bir sebeple bizimle olan etkileşiminizin artık güvenli olmadığına inanıyorsanız, lütfen aşağıdaki "Bizimle İletişime Geçin" bölümü uyarınca derhal tarafımızı bilgilendirin.

TERCİHLER VE ERİŞİM

İleride size artık pazarlamayla ilgili e-posta göndermemizi istemiyorsanız, bu e-postaların her birinde sunulan devre dışı bırakma mekanizmasına tıklayarak çıkış yapabilirsiniz.

Mümkün olan makul en kısa sürede talebinizi/taleplerinizi yerine getirmeye çalışacağız. Pazarlamayla ilgili e-posta listesinden çıkmış olsanız bile devre dışı bırakamayacağınız önemli idari iletileri göndermeye devam edeceğimizi unutmayınız.

Kişisel Bilgilerinize erişim, değiştirme ve gizleme

Daha önce bize verdiğiniz Kişisel Bilgileri gözden geçirmek, düzeltmek, güncellemek, gizlemek, kısıtlamak veya silmek isterseniz veya başka bir şirkete iletmek amacıyla Kişisel Bilgilerinizin elektronik bir kopyasını almak isterseniz (veri taşıma hakkının geçerli yasalar uyarınca tarafınıza verildiği ölçüde), "Bizimle İletişime Geçin" bölümü uyarınca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talebinizde hangi Kişisel Bilgilerin değiştirilmesini istediğinizi, Kişisel Bilgilerinizin veritabanımızdan kaldırılmasını isteyip istemediğinizi açık bir şekilde belirtin veya Kişisel Bilgilerinizin kullanımına ne gibi sınırlamalar getirmek istediğinizi bize bildirin. Güvenliğiniz açısından, yalnızca bize talebinizi iletmek için kullandığınız e-posta adresiyle bağlantılı Kişisel Bilgi taleplerinizi yerine getirebiliriz ve talebinizi yerine getirmeden önce kimliğinizi doğrulamamız gerekebilir. Mümkün olan makul en kısa sürede talebinizi yerine getirmeye çalışacağız.

Kayıt tutmak amacıyla ve/veya değişiklik veya silme talebinde bulunmadan önce başladığınız işlemleri tamamlamak için (örn. bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde veya bir promosyona katıldığınızda, bu satın alma veya promosyon tamamlanana kadar verilen Kişisel Bilgileri değiştiremez veya silemezsiniz) belli başlı bilgileri saklamamız gerekebileceğini unutmayınız. Ayrıca veritabanlarımızda ve diğer kayıtlarda kaldırılamayacak olan artık bazı bilgiler kalabilir.  

SAKLAMA SÜRESİ

Kişisel Bilgileriniz, yasalar daha uzun bir saklama süresi gerektirmedikçe veya yasaların daha uzun süre saklamaya izin verdiği haller haricinde, işbu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçları yerine getirmek için gerekli olan süre boyunca saklanacaktır.

Saklama sürelerimizi belirlerken kullanılan kriterler aşağıdakileri içerir:

 

Hizmetlerin ÇOCUKLAR tarafından kullanılması

Hizmetler, on üç (13) yaşın altındaki bireylere yönelik değildir ve 13 yaşın altındaki bireylerin Kişisel Bilgilerini bilinçli olarak toplamamaktayız.

Yargı Yetkisi ve SINIR ÖTESİ AKTARIM

Kişisel Bilgileriniz, tesislerimizin bulunduğu veya hizmet sağlayıcılarla çalıştığımız tüm ülkelerde saklanabilir ve işlenebilir; Hizmetleri kullanarak, bilgilerin kendi ülkenizden farklı veri koruma kurallarına sahip olabilecek ABD dahil kendi ikamet ettiğiniz ülke dışındaki ülkelere aktarılmasına izin vermiş olursunuz. Belirli durumlarda, bu diğer ülkelerdeki mahkemeler, kolluk kuvvetleri, yasal kurumlar ve güvenlik makamları Kişisel Bilgilerinize erişme hakkına sahip olabilir.

Avrupa Ekonomik Alanında (“AEA”) yerleşikseniz: AEA dışındaki bazı ülkelerin, AEA standartlarına göre yeterli bir veri koruma düzeyi sağladığı Avrupa Komisyonu tarafından kabul edilmektedir (bu ülkelerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.). AEA'dan Avrupa Komisyonu tarafından yeterli görülmeyen ülkelere yapılacak aktarımlar için, Kişisel Bilgilerinizi korumak için Avrupa Komisyonu tarafından kabul edilen standart sözleşme maddeleri gibi yeterli tedbirleri uygulamaktayız. Bu tedbirlerin bir kopyasını almak için "Bizimle İletişime Geçin" bölümü uyarınca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HASSAS BİLGİLER

Hizmetler üzerinden, Hizmetler aracılığıyla veya ya da başka bir şekilde tarafımıza hassas Kişisel Bilgilerinizi (örneğin, sosyal güvenlik numarası, ırk veya etnik kökenle ilgili bilgiler, siyasi görüşler, din ve diğer inançlar, sağlık, biyometrik veya genetik özellikler, suç geçmişi veya ticari sendika üyeliği gibi) göndermemenizi veya ifşa etmemenizi istiyoruz.

GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILACAK GÜNCELLEMELER

İşbu Gizlilik Politikasında değişiklikler yapabiliriz. İşbu Gizlilik Politikasının üst kısmındaki "Son Güncelleme Tarihi" bilgisi, bu Gizlilik Politikasının en son ne zaman revize edildiğini göstermektedir. Revize edilen Gizlilik Politikası Hizmetlerde yayınlandığı anda değişiklikler yürürlüğe girecektir. Hizmetleri bu değişikliklerden sonra kullanmanız, revize edilen Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

Bu Gizlilik Politikası hakkında sorunuz varsa, bizimle irtibata geçiniz: contact.privacy@zodiac.com veya

Zodiac Pool Solutions

İlgili: IT Department

2 Rue Edison

Parc d’ activité du Chêne

69500 Bron

Fransa

E-posta iletişimleri her zaman güvenli olmadığından, bize gönderdiğiniz e-posta mesajlarında kredi kartı veya diğer hassas bilgilerinizi belirtmeyiniz.

AEA'DA YERLEŞİK KİŞİLER İÇİN İLAVE BİLGİLER

AEA'da yerleşikseniz:

Zodiac Pool Solutions

İlgili: IT Department

2 Rue Edison

Parc d’ activité du Chêne

69500 Bron

Fransa