Bu web sitesini görüntüleyerek, kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmemiz için çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasi
survey.out
survey.yes
survey.no
survey.thanks
survey.thanks2

Zodiac grubu

Havuzunuz için ürünler üreten bir şirket: Zodiac Pool Care

Zodiac Pool Care Europe: Yenilik misyonu

1998 yılında kurulan Zodiac Pool Care Europe, bakım ve su kalitesi ile ilgili işlemleri yürütmektedir.

İşimiz: havuzunuz için yenilikçi ekipman tasarlamak, üretmek ve satmak:

Kökenlerimiz: Suda, yerde ve havada yüz yılıkl geçmiş

Zodiac Pool Care Europe, Zodiac grubunun bir parçasıdır.

Zodiac efsanesi: tamamen tutku tarafından yönlendirilir

Zodiac, 1896'daki kuruluşundan itibaren her zaman ileriye dönük yaklaşımı olan en iyi açık hava teknolojisi geliştirdi. Zaman geçtikçe keşifler ve buluşlar şirketin havada ve suda ilerlemesine neden oldu. Pazar bilinci, öncü ruh ve iyileştirme isteği: Zodiac'ın daha fazla güvenlik ve daha iyi performans için gayret gösterdiği ilkelerdir. Geçen yüzyılda bu felsefe, markanın itibarını geliştirmesine ve halkla gerçek bir güven ilişkisi geliştirmesine izin verdi.

Zodiac grubunun başarısı, halkının özveri ve tarihsel ve ekonomik bağlamının zenginliği sayesinde gerçekleşti ancak ilk adımlar kurucusu Maurice Mallet'in iradesine dayanıyordu. Başlangıçta bir ressam olarak kariyerine devam eden bu genç adam, ilk olarak 1879'da Issy-les-Moulineaux'da sıcak hava balonuyla binerken havadan hafif olmasının ne olduğunu keşfetti.

Bu deneyim bir dönüm noktası oldu ve Bay Mallet'e gerçek bir ses verdi.
Bundan birkaç yıl sonra, balon pilotu Paul Jovis ile, l'Union Aéronautique de France veya Fransa Havacılık Birliği adlı bir grup kurdu. O andan itibaren, Maurice Mallet hayatını baloncuğa adadı.

Her şeyi başlatan tekne: havacılık

Zodyak destanı, Maurice Mallet'in Mallet, Mélandri et de Pitray şirketini kurduğu 19. yüzyılın sonunda Paris'te başlıyor. Firmalar, uçaklar ve uçaklar geliştirilmesi ve inşaatı konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, kaplıca kasabalarında, termal bölgelerde ve sergilerde kullanılabilecek taşınabilir bir balon parkının inşası ve kullanımı için hedefini gerçekleştirdi. Kumar ödedi ve 1900'ün Exposition Universelle'sinde Paris, oyunlara, meteorolojik araçların müzesine ve Maurice Mallet'in şirketi tarafından geliştirilen diğer teknolojik mekanlara hayran kaldı.
Kendisine yeni bir ün kazandıran bu deneyimle güçlenen Maurice Mallet, uluslararası basın tarafından dünyadaki en önemli iki balon üreticiden biri olarak tanımlandı. Ballons Dirigeables ve d'Aviation Zodiac adını almış olan şirket, diğerlerinin otomobil tanıtımını taahhüt ettiği bir zamanda, hava taşımacılığı sektörüne taşındı.

Bireysel boş zaman pazarında başarıyla sonuçlanan başarı, iş piyasasını da kapsayacak şekilde büyüdü. Zamanından önce, Bay Mallet, öncü ve yepyeni bir pazarlama aracı önerdiği büyük ticari kuruluşlara yaklaştı: kiralanabilir hava gemisi.

1909'da, ilk kolayca sökülen Zodyak uçak gemisi olan Zodiac I denildi. 1910 yılında şirket, Société Zodiac, eski tanımlayıcı aéronautiques Maurice Mallet - Zodiac Company, eski Maurice Mallet Havacılık Kuruluşları olarak değiştirildi. Zodyak işaretleri, gökyüzü ile yakından ilintili olarak, şüphesiz marka seçiminin ve orijinal logonun (zodyak işaretleri bir hava gemisi ile karşı karşıya kalmıştır) seçimine ilham kaynağı olmuştur.
Ayrıca, Zodyak adının İngilizce yazım denetimi zamanın trendi ve stili ile birlikte doğru gitti.
Gözlem balonları, paraşütler, hava gemileri ... Birinci Dünya Savaşı'nın başlaması, üretimini yalnızca havacılık malzemeleri için verilen askeri siparişlere odaklanan şirketin çeşitlendirilmesine bir fren koydu. Daha sonra, 1926'da Maurice Mallet'in ölümüne rağmen, tutku faaliyetlerini çeşitlendirmeye karar veren işin itici gücü olmaya devam etti. 1934'te ünlü Zodyak teknesi ortaya çıktı: iki koltuklu şişme bir kayık, bugün hala hâlâ beğenilen markaya önemli bir ün kazandı. Bu noktadan itibaren Zodiac, odak noktasını ileri teknolojilere ve can yeleğininki gibi yüksek potansiyelli patentlerin satın alınmasına kaydırdı.
Boş zaman kulüplerinin yükselişinden faydalanarak eğlence bölgesi, paraşüt ve yüzme havuzları gibi alanlara yöneldi.