logo-sticky

Shavuzlar için sürdürülebilir çözümler

Posted on Wednesday, 26 July 2023

Zodiac Core3: E30iQ, CS ve eXO iQ - Sürdürülebilir Havuz Çözümleri

 

Bir Fluidra markası olan Zodiac, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir çözümler sunma yolunda dikkat çeken Core3 ürün grubunu tanıttı. Bu makalede, Zodiac'ın daha yeşil bir gelecek için sürdürülebilir havuz çözümleri sunma yolundaki kararlılığını temsil eden E30iQ, CS ve eXO iQ adındaki sıra dışı üç ürününü ele alacağız.

 

E30iQ Pompa


E30iQ Pompa, yüzme havuzu filtreleme uygulamaları için yenilikçi ve etkili bir çözümdür. Pompa, ileri seviye teknoloji ile güvenilir performansı bir araya getirerek su sirkülasyonunun zorlu gereksinimlerini kolaylıkla karşılamaktadır. Akıllı tasarımı ve özellikleriyle E30iQ Pompa hassas kontrol kabiliyeti, yüksek verimlilik ve ileri düzeyde performans sunmaktadır.

 

Hidrolik sistem tasarımının yanı sıra frekans invertörü teknolojisi, pompanın en iyi şekilde çalışmasını sağlayarak enerji tüketiminin azaltılmasını mümkün kılıp, çevre üzerindeki etkinin ve masrafların büyük ölçüde azalmasını sağlamaktadır. Sezgisel kontrol tasarımı ve entegre edilmiş bağlantı özelliğiyle kullanımı kolay olan pompa, zaman ve yer fark etmeksizin kullanıcının akıllı telefonu üzerinden yönetilebilmektedir.

 

Kaliteli malzemelerle üretilen sağlam konstrüksiyonlu E30iQ Pompa birçok su sirkülasyon uygulamasında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buna ek olarak, pompanın daha az bakım gerektiren tasarımı ve uzun çalışma ömrü, pompayı daha güvenilir ve ekonomik kılmaktadır.


CS Filtre


CS Filtre, su arıtma sistemleri arasında devrim niteliğinde yenilikçi bir teknolojidir. 

 

Gelişmiş kartuş filtreleme teknolojisi sayesinde filtre, suda yer alan kirliliği etkili bir şekilde ortadan kaldırarak herkesin temiz suyun keyfini çıkarmasını sağlamaktadır. 

 

Kompakt tasarımı ve kolay kurulumu ile filtre, en küçük havuzlar dahil tüm ev uygulamalarında kullanılabilmektedir.

 

CS Filtre, su kalitesini iyileştirmenin yanı sıra genel sağlığa da olumlu etki eder. 

 

Suyunuzun kalitesi için CS Filtrenin güvenilirliği ve etkisi ile tanışın.

 eXO iQ Tuzlu Su Klorlayıcı


eXO iQ Tuzlu Su Klorlayıcı, havuz bakımı sürecine kolaylık ve verimlilik sunan çığır açıcı bir cihazdır. Havuzunuzun temizliğini daha basit bir hale getirmek için tasarlanmış olan bu son teknoloji klorlayıcı, gelişmiş teknolojik özellikleri ile tuzdan klor elde ederek manuel dezenfeksiyon kimyasallarına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

 

Akıllı ve kullanıcı dostu arayüzüyle eXO iQ Tuzlu Su Klorlayıcısı, sudaki klor seviyesini rahatça takip ve kontrol etmenizi sağlayarak temiz ve sağlıklı bir yüzme ortamının oluşturulmasını mümkün kılmaktadır. Buna ek olarak, sistemde bulunan akıllı otomasyon özelliği ile klorlama işlemini zamanlayabilir, mobil uygulama aracılığıyla havuz ekipmanını uzaktan kontrol edebilir ve ayarları değiştirebilirsiniz.

 

eXO iQ Tuzlu Su Klorlayıcısı sadece zahmetsiz bir havuz bakımı süreci sunamamakta olup, daha az kimyasal kullanımı ve daha rahat bir yüzme deneyimi gibi avantajları da beraberinde getirmektedir. Sistemin ürettiği dezenfektan madde cildi ve gözleri tahriş etmemekte, böylece hassasiyeti olan kişiler için mükemmel bir yüzme ortamı sunmaktadır.

 


Cihazın dinamik tasarımı sayesinde, pH Link ve Dual Link modülleri ile sisteme otomatik pH ve klor denetimi eklenebilmekte, su kimyasal dengesi eksiksiz bir şekilde yönetilebilmektedir.

 

Geleneksel havuz klorlama yöntemlerinin karmaşıklığına veda edin ve eXO iQ Tuzlu Su Klorlayıcısının kolaylığı ve gücü ile tanışın. Bu yenilikçi cihaz sayesinde zahmetsiz havuz bakımının ve cam gibi temiz suyun keyfini çıkarın.

 


Fluidra markası olan Zodiac


Bir Fluidra markası olan Zodiac, havuz sahiplerine sürdürülebilir çözümler sunmaktan büyük gurur duymakta, Core3 ürün grubundaki E30iQ, CS ve eXO iQ ürünleri ise bu hedefindeki kararlılığının en büyük örneği olmaktadır.

 

E30iQ'nun sunduğu verimli pompalama, CS'nin gelişmiş filtreleme özellikleri ve eXO iQ'nun akıllı denetim sistemi ile havuz sahipleri enerji ve kimyasal kullanımından tasarruf ederken tertemiz bir yüzme deneyimi yaşayabilirler. Zodiac'ın Core3 ürünlerini tercih eden havuz sahipleri, sürdürülebilirliğin ve ekolojik sorumluluğun birinci planda olduğu daha yeşil bir geleceğin kurulmasına katkıda bulunurlar.