logo-sticky

Bu serideki diğer ürünlere bakın

RE 4600 iQ

Üstün Çeviklik

  • Siklonik Performans
  • Akilli Çeviklik
  • Kolay Kullanim

Önerilen Perakende Satış Fiyat

1.711

Karar veremiyor musunuz?

Havuzunuza en uygun Zodiac® ürünlerini bulmak için seçim aracımızı kullanın.

Açıklama

Siklonik Performans

Patentli siklonik emişi güçlü ve uzun sürelidir. Helezon fırçaları ve çift kademeli filtreleme özelliği, en küçük birikintileri dahi etkili bir şekilde toplar. VOYAGER™ ile havuzunuz tüm sene boyunca son derece temiz olur.

Robot temizleyiciler RE 4600 iQ

Akilli Çeviklik

Entegre akıllı sensörleri ve benzersiz tasarımı sayesinde VOYAGER™ mükemmel havuz temizliği ve sınırsız çeviklik sunar. Bu nedenle tüm havuz şekilleri ve tüm yüzeyler için idealdir.

Robot temizleyiciler RE 4600 iQ

Kolay Kullanim

iAquaLinkTM uygulaması sayesinde robotik temizleyicinizin özelliklerine akıllı telefonunuzu kullanarak uzaktan erişebilirsiniz. Uzaktan kontrol işlevi mevcuttur. Döngü süresini ayarlayabilir ve ilerleme durumunu istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca VOYAGERTM otomatik yazılım güncellemeleri sayesinde yükseltilebilir. Patentli Kaldırma Sistemi ile VOYAGERTM kendisini seçili duvarın su çizgisinde konumlandırır ve suyu dışarı atarak havuzdan çıkarılırken daha hafif olmasını sağlar. Arkadan aydınlatmalı, üstten erişilebilen filtresi ve şeffaf filtre penceresi gerçekten kolay günlük kullanım sağlar.

Robot temizleyiciler RE 4600 iQ
Daha Az Göster

Belgeler