Bu web sitesini görüntüleyerek, kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmemiz için çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasi
survey.out
survey.yes
survey.no
survey.thanks
survey.thanks2

Fluidra ve Zodiac® arasındaki birleşme ®

2 Temmuz 2018

Yüzme havuzu ve wellness sektöründe dünya çapında lider konumunda olan Fluidra ve Zodiac® birleştiler.

Bundan böyle Fluidra grubundan destek alacak havuz ekipmanları konusunda uzman Zodiac® , yenilikçi yaklaşımlarla en yüksek teknolojiyi geliştirmeye devam edecek. Öncü marka Zodiac® için sürekli performans arttırma arayışı, ürünlerinin kalitesine sıkı sıkıya bağlı olmak ve müşteri ilişkilerindeki hizmete dayalı yaklaşım anahtar kelimeler olmaya devam ediyor.

Zodiac® ve Fluidra için hedef çok açık: yüzme havuzu ve wellness alanında en iyi tecrübeyi yaratmak.
Fluidra hakkında

Fluidra İspanya Borsası’nda işlem gören ve konut ve ticari havuz pazarı için ürün, hizmet ve yenilikçi IDO çözümleri geliştirmekte uzmanlaşmış uluslararası bir şirkettir. Şirket 45’den fazla ülkede faaliyet göstermekte ve portföyünde sektörün en çok tanınan ve en güvenilir bazı marklarını bulundurmaktadır, bunlardan başlıca olanları Jandy®, Astralpool®, Polaris®, Cepex®, Zodiac®, CTX professional® ve Gre®’dir.


Fluidra hakkında daha fazla bilgi için www.fluidra.com adresini ziyaret ediniz.
120 yıldır yenilik

Zodiac® markası, durmaksızın yenilikçi bir yaklaşımla en iyi teknolojiyi geliştirir. Zamanla, keşifler ve buluşlar, şirkete gökyüzüne, ardından da suya, en önemlisi de günümüzde hala geçerli olan markaya önemli bir üne sahip olacak olan ilk kauçuk bot ilavesiyle ün kazandırmıştır.

Pazar eğilimleri, öncülük ruhu, mükemmel olma kararlılığı ... Bunlar, Zodiac®'ın artan güvenlik ve performans için saygı göstermeye gayret eden kelimelerdir. Bu, geçen yüzyıl boyunca markanın sizin için bir itibar oluşturmasını ve müşterilerinizle, sizinle güvenen bir ilişki kurmasını sağlayan bir felsefedir.

Havuzlar için kapsamlı çözümler

1998 yılında kurulan Zodiac Pool Care Europe, bakım ve su kalitesi ile ilgili işlemleri yürütmektedir. İşimiz havuzunuz için yenilikçi ekipman tasarlamak, üretmek ve satmaktır:

Öncü bir marka olan Zodiac, yeni teknolojiler, sürekli iyileştirilmiş performans arayışı ve ürettiği ürünlerin kalitesine olan bağlılığından dolayı kendini sürekli yeniliyor.

  • Temizlik
  • Isıtma
  • Nem alma
  • Otomasyon
  • Filtrasyon
  • Su arıtma

Yenilik misyonu

Gün içi, gündüz, yenilikçi ve etkili çözümler tasarlayarak, havuzunuzu koruma kısıtlamalarından kurtarmak için itici güçlerimizi harekete geçiriyoruz. Böylece havuzunuzun var oluşundaki esas nedenlere odaklanabilirsiniz: yüzmenin keyfi.

Gün içi, gündüz, yenilikçi ve etkili çözümler tasarlayarak, havuzunuzu koruma kısıtlamalarından kurtarmak için itici güçlerimizi harekete geçiriyoruz.Böylece havuzunuzun var oluşundaki esas nedenlere odaklanabilirsiniz: yüzmenin keyfi.

Not: 2012'de Zodiac Pool Solutions ve Avrupa'daki kuruluşu Zodiac Pool Care Europe, bağımsız şirketler oldu. O zamandan beri artık Open Gate Capital Grubuna ait olan Z Marine ile herhangi bir ticari ya da tescilli bağlantı ya da mali sorumluluk kabul etmemektedir.